Депутати Рівнеради сьогодні не передадуть в суборенду приватному підприємству котельню

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", сьогодні під час засідання сесії Рівненської міськради мали розглянути проект рішення  "Про надання дозволу про передачу в суборенду комунального майна". Ним передбачалося передати в суборенду котельню, що на вулиці Дворецькій, 108-Е.

Ця котельня була у складі цілісного майнового комплексу «Теплотранссервіс», згодом перейшла в оренду "Теплоенерго", а тепер має бути передана в суборенду підприємству "УКРТЕПЛО РІВНЕ". Проте через те, що цей проект рішення був опублікований на сайті міськради лише 28 березня і не оприлюднений за 20 днів до дати його розгляду, депутати відклали розгляд цього питання.

Нагадаємо, підприємство "УКРТЕПЛО РІВНЕ" нещодавно виграло тендер на обслуговування обласного онкодиспансеру. Міськвиконком вже надав йому дозвіл застосовувати тариф на виробництво теплової енергії в сумі 931,86 гривні за одну гігакалорію. Щоправда, чим обслуговувати і надавати послуги, підприємство не має. Тому нині котельню з обладнанням загальною вартістю у 232 тисячі 46 гривень "УКРТЕПЛО РІВНЕ" хоче взяти в суборенду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ :

Рівняни прийшли на сесію відстоювати альтернативний бренд міста

Депутати Рівнеради не можуть зібратися на сесію

Будівельники знову пікетують сесію Рівнеради

 

 

Коментарі

"Чим обслуговувати і надавати послуги підприємство не має", але опалювати ОНКОДИСПАНСЕР йому дозволили-вельми мудро.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.