Депутати підтримали альтернативний логотип Рівного

Логотип Рівного після дискусій і обговорень все ж прийняли. Так, перший варіант, який міг стати складовою бренд-буку міста, презентували розробники разом із художником Олексієм Огнем. Власне, він запевнив, що перший варіант логотипу - це погляд у майбутнє. Тому вважає його хорошим варіантом для подальшого розвитку.

Другий варіант презентували ініціатори розробки альтернативного логотипу. Як розповіла одна з ініціаторів його створення Оксана Юрченко, якщо обрати перший варіант , то окрім надпису Рівне ніякої прив'язки він до нашого міста не має.

- Розробляючи альтернативний варіант логотипу, ми зважали на те, щоб він був пов'язаний із містом. У ньому присутній історичний герб Рівного, елемент автентичної вишивки і символ на перехресті. Ми вважаємо, що цей логотип принаймні дозволяє ідентифікувати наше місто, - сказала Оксана Юрченко.

Окрім того, ініціатори альтернативного бренду показали, як виглядатиме логотип Рівного на канцелярських товарах, візитівках, архітектурі, футболках, афішах міських заходів тощо.

Після годинного обговорення двох варіантів логотипу депутати пішли на перерву, щоб порадитися. Перед початком голосування керівник фракції "Батьківщини" Галина Кільчинська заявила, що вони підтримуватимуть альтернативний логотип міста.

Відтак, за перший варіант логотипу міста проголосував аж 1 депутат - Сергій Васильчук, другий підтримали 35 депутатів. У результаті альтернативний логотип міста буде в концепції бренду Рівного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ :

Зі скандалом депутати все ж проголосували за громадські слухання щодо будівництва на Толстого, Хомко не голосував

Депутати нададуть на лікування рівнянам по 2 тисячі гривень

Коли у Рівному будуть електронні петиції, мер не знає?

Депутати Рівнеради сьогодні не передадуть в суборенду приватному підприємству котельню

Рівняни прийшли на сесію відстоювати альтернативний бренд міста

Депутати Рівнеради не можуть зібратися на сесію

Будівельники знову пікетують сесію Рівнеради

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.