Рівненська міська рада хоче прозорого призначення генпрокурора

Сьогодні, 31 березня, Рівнерада підтримала ініціативу рівненських громадських організацій щодо проведення публічного обговорення кандидатури на пост Генерального прокурора та законодавчого врегулювання процесу його призначення.

Нагадаємо, що вчора було опубліковано майже аналогічне звернення громадських організацій Рівного до Президента, Генпрокуратури та Парламенту. Щоправда, вимог у цьому зверненні було більше. У зв’язку з бездіяльністю та недавньою відставкою Шокіна, а також з необхідністю розслідування корупційних скандалів та інших резонансних злочинів організації виголосили вимоги публічного обговорення, призначення незалежного генпрокурора та утворення контрольно-дисциплінарних комісій.

За схоже звернення від імені міської ради проголосувало 36 депутатів із 39 присутніх, троє не голосували. Звернення підтримали усі 7 фракцій. Таким чином депутати практично одноголосно підтримали свого в минулому колегу Віталія Шабуніна, який раніше був депутатом Рівнеради.

Варто нагадати, що ГПУ через суд отримала доступ до фінансової звітності та документації Центру Протидії Корупції – організації, очолювану Віталієм Шабуніним, яка проводила навчання детективів НАБУ та впродовж трьох років сприяла поверненню в бюджет коштів, зокрема через викриття схем непрозорих тендерів та через блокування іноземних рахунків чиновників часів Януковича.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.