Керівник Здолбунівщини виявив нелегальну заправку

На Рівненщині у смт Мізоч працює незаконна заправка, власник якої не сплачує акцизний збір. Як зазначає Сергій Кондрачук, цього "не помічає" місцева влада, податкова, поліція. А місцевим жителям добре,  бо не потрібно їхати заправлятися у Здолбунів.

"Акциз??? Нє, не чули...
В понеділок був на прийомі у Мізочі. Всі звернення громадян - треба гроші. З району. На освітлення, на ремонт клубу, на ремонт дитячого садка, на дорогу. Бо в селищному бюджеті грошей багато нема.
... Сьогодні з першим заступником Леонід Власюк дізналися, що в смт. Мізоч працює заправка. Все, як має бути: колонка з пістолетом, заправщик. Заїхали туди. Солярка - по 17 грн., А-95 - по 20 грн. Заправили 2 літри. Попросили чек. Та який там чек, яка ліцензія... Яка сплата акцизу в бюджет селищної ради. А так, з наших 40 грн., 2 грн. пішло б в Мізоцьку казну. Але місцевій владі, вочевидь, кошти не потрібні. Легше в району попросити. Тому підпільну заправку ніхто не помічає. Ні місцева влада. Ні податкова, яка реформується. Ні поліція, яка реформувалась (до слова, пункт поліції в одному приміщенні з селищною радою). І місцеві не помічають, бо їм так добре. Бо не треба їхати заправлятися у Здолбунів. А чи йде з заправки акциз, чи ні, це мало хвилює," -
написав у "Фейсбуку" голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.