Вагітні рівнянки підуть на стадіон та вболіватимуь за "Верес"

Рівненські вагітні - учасниці сімейного проекту "Пузата мама -2016" вирушать на футбол. Усі вони прийдуть на стадіон, аби підтримати гру місцевої футбольної команди - Народного Клубу «Верес».

Організатор "Пузатої мами" Оксана Кравець розповідає, що в межах проекту відбувається чимало активностей, а відтак учасниці конкурсу не залишаються осторонь соціальних ініціатив та заходів, що відбуваються у Рівному.

- За час нашої роботи з вагітними, ми завжди наголошуємо, що вагітність не хвороба, а цей час потрібно проводити якомога активніше та позитивніше. Саме тому, у суботу, під час матчу НК «Верес» - «Буковина» наші вагітні не лише долучаться до футбольного свята, а й засвідчать неймовірну підтримку "Вересу". Ми покажемо, як насправді потрібно вболівати.

Нагадаємо, рівненський футбольний Народний Клуб «Верес» висловив свою активну підтримку «Пузатій мамі-2016» та навіть стане Генеральним спонсором цього конкурсу. До слова, «вересівці» вже не вперше підтримують різноманітні соціальні та благодійні проекти у місті, і приємно, що вони знайшли можливість цього разу підтримати і рівненських вагітних.

- НК «Верес» - це завжди більше, ніж футбол. Ми піклуємося про місто та регіон, в якому живемо. Давно відомо, що міцні сім’ї - це міцна держава. Тому ми не могли залишатися осторонь такого чудового проекту. Сподіваємося, що в майбутньому ми побачимо цілі сім’ї наших вболівальників на матчах, - зазначивгенеральний директор НК «Верес» Євген Донцов.

Про це повідомляє організатор "Пузатої мами" Оксана Кравець.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.