Депутати Рівнеради вирішуватимуть, як усунути порушення земельного законодавства на вулиці Здолбунівській

Розвантажити деякі дороги Рівного, відкривши для проїзду транспорту вулицю Здолбунівську, пропонують депутати міськради. Щоправда для цього варто усунути порушення земельного законодавства на ній. Як це зробити - сьогодні під час засідання тимчасової комісії з вивчення ситуації та внесення пропозицій щодо усунення порушень земельного законодавства на вулиці Здолбунівські обговорюватимуть депутати міськради.

Як розповів депутат Рівненської міськради, член цієї комісії Святослав Євтушенко, засідання відбудеться сьогодні о 14 годині 30 хвилин у залі засідань міськвиконкому (вул. Соборна,12 а, 3 поверх)

- Зараз на вулиці Здолбунівській в районі ринку Дикого розташовані торгові прилавки. Договори оренди по частині з них закінчуються у 2016 році, по решті — у 2018. Тому зараз неможливо використовувати вулицю за призначенням. Окрім того, на торгівлю в районі вулиці Здолбунівська є чимало нарікань від мешканців, що проживають неподалік. Як вирішити це питання ми обговорюватимемо під час чергового засідання комісії. Запршую журналістів взяти у цьому участь, - зазначив Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, щодо цього питання вже відбулося кілька засідань комісії, у тому числі й виїзне. Також депутати прийняли рішення звернутися до інспекції з контролю за використанням та охороною земель в Рівненській області з проханням провести перевірку законності використання земельних ділянок, що знаходяться в районі вулиці Здовбунівська. До цієї перевірки пропонували долучитися мешканцям, активістам та журналістам. Крім того вирішили готувати на сесію Рівнеради проект рішення щодо відмови у подальшому поновлені всіх договорів оренди в цьому районі, повідомляє прес-служба депутата. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.