Депутати Рівнеради вирішують, що робити з вулицею Здолбунівською

Як розвантажити вулицю Здолбунівську та вирішити проблему торгівлі з фур на ній, вирішують під час  засідання тимчасової комісії з вивчення ситуації та внесення пропозицій щодо усунення порушень земельного законодавства на вулиці Здолбунівські депутати міськради.

З цього приводу до депутатів Рівнеради звернувся їх колега Юрій Сухий. 

Як розповіла депутат Ольга Криж, яка проживає на вулиці Здолбунівській, що частина мешканців вулиці знаходиться у так званій "капсулі", адже проїзд до їх будинків ускладнений через фури, які постійно там торгують.

- Окрім того, вони створюють значний шум, чим спричиняють дискомфорт мешканцям сусідніх будинків у нічний час. А підприємці все списують на те, що дозвіл на торгівлю їм дала міська рада. Тому ми б просили знайти шляхи вирішення цього питання, - сказала Ольга Криж.

У свою чергу депутати визнають, що на вулиці Здолбунівській справді є певні порушення і як їх усунути вирішуватимуть спільно з відповідними структурами, які надавали дозволи.

Тим часом, підприємці запевняють, що у них є всі необхідні договори оренди з тим цільовим призначенням, як вони його використовують. А проект землоустрою щодо погодження меж пройшов землоупорядну експертизу. 

На це депутат Святослав Стельмащук зазначив, що є спеціальні контролюючі органи, які перевіряють експертизи і трапляється, що знаходять помилки. Тому коли розробляли нову документацію потрібно було погоджувати межі.

Наразі засідання комісії і обговорення питання триває.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.