У Рівному фінішує конкурс репортажного фото

«Рівне-2016. День за днем» — перший масштабний відкритий конкурс репортерської фотографії. Тема конкурсу: повсякденне життя Рівненщини у всіх його проявах, проблемах, досягненнях. За умовами конкурсу, фотографії мають відповідати нормам журналістики і з обов’язковим коротким коментарем і зроблені в 2016 році.

— Такого проекту на сьогоднішні не має жоден з регіонів в Україні, й організатори планують зробити його щорічним наймасштабнішим фоторепортерським проектом не тільки на Рівненщині. Це можливість створення якісного фотолітопису нашого краю, підвищення рівня фотожурналістики, заохочення та відзначення кращих репортерів, — розповідає ініціатор конкурсу Олександр Харват.

У програмі заходу — лекція відомого українського журналіста, спецкора т/к «2+2», колишнього рівнянина Руслана Ярмолюка. Він є заслуженим журналістом України, висувався на здобуття премії «Телетріумф». Його роботи увійшли до об'єднаного відеоматеріалу «Подробиць» щодо висвітлення конфліктів у гарячих точках, нагороджений другою премією «Еммі» у 2009 році за матеріал про війну в Грузії. Є автором документальних фільмів «Осетинский дневник» (2009), «Андижан. Полевые записки» (2005), «Донецький аеропорт. 48 годин з кіборгами» та ін. Ведучий програми «Спецкор» на т/к «2+2», у минулому працював кореспондентом ТРК Рівне 1.

Захід розпочнеться 8 квітня о 12.00 у медіа-центрі ERVE.UA, що на вул. Драгоманова, 20 (1-й поверх) уРівному.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.