Новий голова Рівнеоблради продає себе заради онкохворих дітей

Голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук взяв участь у благодійних торгах "Рівне благодійне", які допомагають збирати кошти для онкохворих людей. 

- Такий лот продається не кожен день. Новобраний голова обласної ради Олександр Корнійчук вирішив продати на нашому аукціоні зустріч з собою за кавою заради онкохворих дітей. Під час спілкування з молодим, освіченим і прогресивним очільником депутатського корпусу Ви зможете обговорити не тільки політичну ситуацію в області, роботу депутатів, а реформи та ситуацію в країні, - розповідає керівник проекту "Рівне благодійне" Олександр Безощук. 

‪#‎благодійнерівне ‪#‎рівне ‪#‎волонтер ‪#‎благодійність ‪#‎допомога

Стартова ціна - 500 гривень.
==Умови:==
1) ставки потрібно робити тільки під дописом . Не робіть, будь ласка, ставок в коментарях під репостами (ми їх не бачимо та не можемо врахувати);
2) лот закривається після 48 годин з моменту останньої ставки. Мінімальний крок 50 грн!
3) покупець перераховує потрібну суму на картку Привата 5168 7572 9871 8547 (Безощук Олександр Валерійович), Доказом оплати є фото чека з терміналу або скрін з Вашого онлайн-банкінгу в коментах, або підтвердять адміни! Після цього ми даємо вам контакти та ви домовляєтесь про зустріч і ми вам, звісно в цьому допоможемо. 
4) для тих, хто соромиться, або просто не хоче афішувати свою персону, чи хоче зробити сюрприз, пропонуємо варіант «анонімна ставка». Ви надсилаєте номер лота та суму в приватні повідомлення адміну, після цього адмін сам коментує фото лота («анонімна ставка … грн.»).
5) лот можна викупити миттєво, заплативши стартову ціну не в грн, а в доларах) За умови, якщо це перша ставка в лоті!
6) кошти з лоту будуть спрямовані на Благодійний фонд "Скарбниця Надії"

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.