Помста кілець: відома рівненська радіоведуча звільнилася з радіо через ущемлення свободи

Відома рівненська радіоведуча Оксана Юрченко сьогодні повідомила, що більше не працює на «Радіо Трек». Зауважила, що «між улюбленим Радіо і Свободою говорити, думати, робити все, що ти хочеш і можеш, вибрала Свободу», пише "Четверта влада". 

Про це вона написала на своїй фейсбук-сторінці. 

 «Четверта влада» звернулася до директора «Радіо Трек» Миколи Кульчинського, щоб він прокоментував слова Оксани стосовно відсутності свободи на радіо.

Микола Кульчинський каже, що не розуміє, про яке обмеження свободи на радіо пише Оксана Юрченко. Фото з архіву

– Ви запитайте у якій конкретно "свободі" її "ущемляли"?. – каже Микола Кульчинський. – Звідки мені знати що у людини в голові? Наприклад, останнім, хто сказав Оксані «до побачення» сьогодні на Радіо, був - я. Вона ж говорить про Ніщенка. У людини своє багате внутрішнє життя в голові, я не бачу сенсу його коментувати.

Ми запитали в Оксани, що вона має на увазі під обмеженням свободи. І хоча для нині вже екс-журналістки ця тема досі болюча, дещо вона розповіла «Четвертій владі».

– 2 місяці назад мені суттєво коротили ефір, – каже Оксана Юрченко. – Я просила пояснення, чому і які причини, в письмовій формі, мені його не надали. А рахуватись на посаді і не мати ефірних годин (не міксів, бо в мене посада - ведуча програм, а не звукооператор) це і є утиски, на мою думку.

– Програмний директор Олександр Локшук, який графік формує, на прохання лишити мені години, хоча б кілька в суботу, хоча б попрощатись, відповів категоричною відмовою "В мене таке бачення", - додає Оксана. – Колеги тепло зі мною попрощались, побажали удачі, і я пішла. А Ніщенка я зустріла після Миколи Кульчинського біля дверей.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Чудова вечуда і її чекає куди краще майбутнє, ніж просиджувати штани на радіо!

Локшук менеджер - який тримається за роботу! Хоча Олександр - не правий! Всім давно відомо! Що нерадіо трек! Це площадка купки людей - що дірвались до влади! Вони владу в місті медіа - контролюють! Галя там голова! Микола - так по місту та кобаках! Рубаха парень! Галя обожнює - хумла! Там давня історія! При тому що Галя мріє - бути політиком! ) Ну ми - ж знаємо ії) Попереду бабло! Ще в соратники взяли - маленького в кустюме! Данілова з Рівне 1! Мощааа!) ОГОШніка! Це бомонд - Рівного? При Кучмі, Януковочі - вони ГЛАШАТАЇ ! Нашої думки? Вони - воно! Гівно! Гівно нащого міста! Якщо їх побачите в місті! В обличчя кажіть їм- ви не подріб нашого суспільства!

Мабуть її "кохані " слухачі навіть і не помітили б зникнення Оксани з ефірів, якби не такий Піар з її сторони. Оксаночка, розслабся, не бути тобі громадським та політичним діячем, і ніякий Піар не допоможе. Не сприймають тебе всерьйоз люди в нашому місті. А ефіри Оксани скоротили мабуть тому, що за 20 років одне і те саме слухать в ефірі просто нецікаво. Молодь треба на радіо брати працювати, слухачам пропонувати щось нове та цікаве. А з кар"єрою громадського діяча мабуть не вийде у такої дівчинки..Не по зубам їй таке..

Локшук як був чмом, так і ним залишився. Але тобі, Колька, не гоже так про жінку говорити. Тим більше, що пахала вона на тебе 20 років...

Багате внутрішннє життя в голові! Как ласково назвал ее сумашедшей.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.