"Розумна іграшка" - найкращі пропозиції для найменших рівнян

Перший рік життя - це найбільш інтенсивний період розвитку людини. За перші 12 місяців дитина здійснює величезний стрибок в своєму розвитку, в якому можна виділити три якісно різних періоди: перший місяць життя, перші пів року життя, від 6 місяців до 1 року.

Зрозуміло, що для дитини у кожному з цих періодів потрібна відповідна іграшка. І купуємо ми іграшки не замислюючись, довіряючи своїй інтуїції та орієнтуючись на те, що сподобалось у магазині. Сьогодні ми можемо обирати із дуже широкого асортименту дитячих іграшок у магазинах та на ринках. В останні роки з’явилось багато нових розвиваючих іграшок, про які ми, можливо, навіть і не чули. Тому не зайвим буде спробувати розібратись у тому, які іграшки варто купувати дитині.

Отже, які іграшки купувати немовляті, на що звернути увагу при їх придбанні?

Для новонароджених головне – увага мами, її ласка та контакт з нею. Вони ще досить обмежено сприймають навколишній світ, адже проходять період адаптації  до нього. Новонароджені мають дуже обмежене бачення, тому для них придатними є іграшки з сильними контрастними кольорами і, звичайно, різного роду брязкальця. Одночасно з гучними брязкальцями можна придбати дзвіночки з тихим мелодійним і чистим звуком для розвитку музичного слуху.

З 3 місяців діти швидко розвиваються, вони починають піднімати голову і бачити навколишній світ. Потрібно підбирати іграшки, зручні для хапання, а також дзвінкі, шумливі іграшки. Ці види іграшок стимулюють розвиток моторних навичок, координацію рук.  Наприклад, лялька-неваляшка змінює положення в просторі, гладка на дотик, яскрава, видає мелодійний звук.

Музичний мобіль та іграшки-підвіски. До 3-4 місяців малюк - лише пасивний спостерігач, а з 3-4 місяців починає активно досліджувати навколишній світ. Тому з 3-4 місяців над ліжечком дитини і в коляску підвішують іграшки-підвіски.  Малюк слухає музику, спостерігає за рухомими іграшками, вивчає їх форму і колір, повертає голову слідом за вподобаною іграшкою, тягнеться до неї, щоб схопити. Всі ці дії сприяють розвитку його слуху, зору, м'язів шиї та координації рухів.

Дуже цікавий і корисний винахід - розвиваючий килимок, який кладуть на підлогу в дитячій кімнаті. Його використання, на відміну від ліжечка з підвішеними в ній іграшками, не обмежує пересування дитини. Більшість моделей розвиваючих килимків виконані з матеріалів різних текстур, містять велику кількість іграшок, які можна змінювати, безпечне дзеркало, і навіть відтворюють мелодійну музику.

З 6 місяців немовля вже може сидіти, тому розглядає все навколо в пошуках чогось цікавого. У цьому віці йому будуть корисні різні кульки: м'які кулі та кулі з текстурами.

Вік з півроку до 1 року - це пік дослідження властивостей предметів за допомогою дотику, до того ж, у більшості малюків ріжуться зубки. Тому у дитини майже цілодобово що-небудь "досліджується" в роті - іграшка чи власні рученята.

Далі малюк вже не тільки повзає, але і ходить тримаючись за меблі, а дехто - у ходунках. Малюкові потрібні різноманітні іграшки-пищалки, кульки, м'ячі, машинки. Іграшки повинні бути як м'які, так і жорсткі, різної форми, текстури, з різних матеріалів.

І декілька порад насамкінець:

Обираючи іграшку або граючись з дитиною, не забувайте про те, що крім якихось розвиваючих властивостей, вона в першу чергу повинна приносити задоволення і позитивні емоції малюкові.

Іграшки необхідно регулярно міняти і оновлювати. Дослідивши одну іграшку, малюк її кидає і тягнеться до іншої. Це нормально! Хоча деякі батьки засмучуються, думаючи, що дитина не вміє гратись або що йому нічим не догодиш.

У рівненській гуртівні «Розумна іграшка» Вам неодмінно запропонують варіант саме для вашої дитини.

У гуртівні «Розумна іграшка» вся продукція сертифікована, а також для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. Тож не пропустіть можливість придбати іграшку саме для вашої дитини!

 

Контакти:

М. Рівне вул.. Біла 53

тел. (097) 231-55-84, (050) 476-13-27

Графік роботи: 8.00-20.00, без перерви і вихідних.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.