У Рівному відбудеться концерт Анастасії Приходько

23 - го квітня ВПЕРШЕ В МІСТІ о 19:00 у Рівненському Міському Будинку Культури відбудеться концерт Анастасії Приходько. 

Квитки можна придбати в Будинку Культури або на сайті kasa.in.ua .

Квитки від 100 грн! Живий звук!

Телефон для довідок: 43-93-38, 097-055-3221

 

 

 

Анастасія Приходько народилась 21 квітня 1987 року в місті Києві.

Настя змалку вчилася музиці, зокрема у музичній школі навчилась грати не тільки на фортепіано, але й на флейті, гітарі. Крім того, навчалась за диригентсько-хоровим класом. Професійну освіту Анастасія Приходько почала здобувати в Київському державному музичному училищі ім. Глієра.

У 15-річному віці (2002) спробувала себе на кастингу з відбору учасниць до складу дівочого гурту «ВІА Гра».

Після закінчення навчання в музучилищі за класом «народний вокал» і в Київському національному університеті культури і мистецтв співачка розпочала сольну кар’єру, взявши участь у низці українських і міжнародних фестивалів, в тому числі здобувши на одному з них (у Болгарії) 3-ю премію.

Популярність Анастасія Приходько здобула спершу в Росії, завоювавши перемогу в Російській «Фабриці зірок-7». Після перемоги у телеконкурсі молода співачка підписала контракт з продюсером Костянтином Меладзе. Невдовзі заспівала дуетом із Валерієм Меладзе пісню «Безответная любовь».

Репертуар співачки складають як авторські, так і народні композиції українською мовою. Анастасія має доволі рідкісний для естради голос — контральто, діапазон — три октави.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.