Рівненський нардеп розповів, що в області більше немає начальника поліції

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звільнив Сергія Максимова з посади начальника управління Національної поліції у Рівненський області. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» написав народний депутат Андрій Лозовий.

"Бурштинова мафія втрачає позиції.

Звільнення Максимова - дуже правильний зі сторони Арсена Авакова.

Але розслідування злочинної діяльності Максимова продовжиться - певен, йому ще доведеться гріти нари", – написав Андрій Лозовий на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

За попередньою інформацією, новим керівником поліції на Рівненщині має стати Сергій Князєв. Про це написав Арсен Аваков у своєму "Твіттері": "Звільнений з посади начальника поліції Рівненської області Максимов. Новим начальником призначено Сергія Князєва, який працював останнім часом на Закарпатті".

Сергій Князєв та Сергій Максимов

 

Князєв Сергій Миколайовичполковник МВС України.

1992 року розпочав службу в органах внутрішніх справ, міліціонер відділу охорони міста Біла Церква.

1995 року перейшов на службу в кримінальний відділ.

З 1995 по 2008 рік пройшов службовий шлях від оперуповноваженого карного розшуку до заступника начальника — начальника кримінальної міліції, Білоцерківський міський відділ міліції.

Починаючи з 2008 року, керував управлінням карного розшуку ГУМВС України в Київській області.

З листопада 2014-го — т. в. о. заступника начальника Головного управління МВС України в Донецькій області, начальник кримінальної міліції.

З 15 липня 2015 року — начальник ГУ МВС України в Закарпатській області.

Наразі очікуємо з цього приводу офіційних повідомлень та коментарів Національної поліції у Рівненській області.

Коментарі

Поборов Балогу в закарпутті! Знищив там контробас! Москаль його пинками вигоняв! Ото буде зміна! Рівнянам - тулять знову решалово! Не мента! А Максімов сам винен що дав себе підставити! Гадав що стане і вашим і нашим! Так таке не проходить! Змінили як стрелочніка - та ще негативу додали! НЕ зумів! Танцював під дудку керівника! Тому й злили! Позиції чіткої не мав! Гадав генерала - получить! А був би з яй..ми! Відразу ж показав хто в хаті хозяїн! А так став статистом! Статистом у всьому! Навіть друзів - віддалив від себе. Мабудь була нагода! Но не тривала!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.