Туристичні компанії зацікавилися відпочинком на Рівненщині

На Рівненщині невдовзі розпочнеться активний туристичний сезон.Тож, аби популяризувати унікальність Рівненщини та привабити якомога більше туристів, потенціал області представили під час Міжнародної виставки «Україна – подорожі та туризм 2016/UITT» у Києві.

Як розповіла заступник начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Ярослава Гаврилова, стенд Рівненської області лише в перший виставковий день відвідали понад тисячу гостей, які активно цікавилися відпочинком на наших теренах.

Найбільшу зацікавленість серед відвідувачів викликали позиції активного, екстремального, екологічного та подієвого туризму.

А також традиційно увага туристичної спільноти була прикута до Тунелю кохання, Тараканівського форту, Дубенського та Острозького замків, Національного заповідника «Поле Берестецької битви» та християнських святинь.

«Цьогорічний захід продемонстрував зростання попиту на внутрішні подорожі, - розповіла Ярослава Гаврилова. - Туристичні можливості Рівненщини особливо зацікавили компанії з південних та східних областей України».

В рамках ділової програми представники області взяли участь в конференціях та робочих зустрічах з колегами із інших областей та країн.

Загаломмасштабна подія об’єднала більше двохсот учасників з 27 країн світу. З такої виставки щороку традиційно починається активний туристичний сезон в Україні.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.