Увага! У Рівному розшукуються наречені!!!

9 травня відбудеться Грандіозне Відкриття салону весільної та вечірньої моди "Pollardi" у ТРЦ "Екватор". Саме тут кожна наречена зможе знайти сукню своєї мрії, у якій вона буде неперевершеною красунею у свій найважливіший день. З нагоди свого відкриття, салон "Pollardi" влаштовує справжній весільний сюрприз для рівненських наречених! 

 

Сайт чесних новин "ВСЕ" разом з салоном весільної та вечірньої моди "Pollardi" оголошують масштабний фотоконкурс під назвою "Love is...Pollardi"!!!

Візьміть участь у конкурсі "Love is...Pollardi"! Поділіться  своїм найвдалішим "Селфі", назбирайте найбільшу кількість "лайків" та отримайте подарунок від салону  "Pollardi".

Кращі рівненські візажисти, перукарі та фотографи працюватимуть над образом п’яти майбутніх наречених, аби допомогти їм зробити зачіску, макіяж, підібрати сукню та зняти це все на фото-відео, щоб вони побачили, які вони прекрасні. І як все легко та весело! 

П’ять зовсім різних наречених зможуть для себе провести генеральну репетицію перед весіллям. Із допомогою професіоналів вони оберуть омріяний образ та досягнуть саме того вогнику в очах, який має горіти у найщасливішої нареченої! 

Стати однією з учасниць Фотоконкурсу дуже просто:

1) Завантажуйте своє фото на сторінку Вероника Полларди ВКонтакті із хештегом #lovepollardi та #полардірівне

2) В описі до фото, в декількох реченнях, опишіть про який весільний образ Ви мрієте.

3) Після цього зробіть репост запису собі на сторінку та збирайте лайки! 

 Фотографії можна надсилати у період з 5 квітня по 5 травня 2016 року. Переможці будуть оголошені 8 травня на сайті "ВСЕ", а також на сторінці  Вероника Полларди

Pollardi знають у всьому світі. Він є одним з найвідоміших та найпопулярніших брендів. Елітні тканини, якісні матеріали, сучасні технології пошиття - все це дає змогу залишатися поза конкуренцією. Підкреслена жіночність моделей відрізняє його від інших весільних марок.

Бренд "Pollardi" впроваджує всі найпрогресивніші технології, за допомогою яких можливо з'єднувати традиційні ремесла і сучасні темпи продуктивності. Вибираючи Pollardi fashion group, Ви обираєте високу якість, відповідність провідним тенденціям моди, а також повну відповідальність за кожну деталь, камінчик і стрічечку у шлюбному вбранні! Тому що "Pollardi" не змагається з іншими, а просто прагне до досконалості.

 

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся: https://vk.com/pollardi.rivne та за телефоном 067-192-27-60.

 

на правах реклами