Сьогодні депутати Рівнеоблради зберуться позачергово

6 квітня члени президії обласної ради погодили остаточний порядок денний пленарного засідання позачергової сесії обласної ради. Тож завтра депутати планують розглянути та прийняти відповідні рішення із одинадцяти питань, повідомляє прес-служба облради.

До попередньо анонсованого порядку денного президією облради внесені зміни – знято з розгляду питання щодо погодження надання надр у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Бронза» з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки бурштину ділянки «Ясногірська» у Сарненському та Рокитнівському районах, адже в облраду надійшов лист Державної служби геології та надр України щодо відкликання  цього питання на доопрацювання.

Водночас члени президії одноголосно підтримали рекомендації профільної постійної комісії щодо відмови у наданні надр у користування.

-          Ми також підтримали пропозиції депутатів Михайла Кириллова щодо включення до порядку денного Звернення до Кабінету Міністрів України про недопущення скорочення працівників галузі охорони здоров’я та Миколи Кучерука про розгляд Рівненською обласною радою питання щодо вжиття заходів з метою припинення незаконного видобутку бурштину в області. Крім того, депутати висловили стурбованість останніми подіями у північних районах області. Тому ми вирішили завтра під час пленарного засідання заслухати інформацію представників правоохоронних органів щодо ситуації в місцях масового видобутку бурштину, - прокоментував прийняті президією рішення голова обласної ради Олександр Корнійчук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.