Директора "Рівнеоблводоканалу" обиратимуть на конкурсній основі

У зв’язку з закінченням дії контракту директора "Рівнеоблводоканал", обласна рада оголосила конкурс на цю посаду. Пропозиція кандидатури подається до виконавчого апарату обласної ради впродовж 30 календарних днів із моменту публікації цього повідомлення – до 27 квітня 2016 року, йдеться на сайті установи.

Як розповів голова постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Михайло Кириллов, наразі прийом документів на заміщення на посадах керівників комунальних закладів, у яких закінчується контракт, триває.

- Кандидати, бажаючі очолити підприємство, можуть подавати свої документи відповідно до визначеної процедури. Участь у конкурсі можуть брати усі охочі, які відповідають вимогам, прописаним у конкурсі. Потім їх документи вивчатимуть члени профільної комісії, після цього питання про обрання директора буде винесено на розгляд сесії. Думаю, це буде вже в червні, - сказав Михайло Кириллов.

А також додав, що нинішній керівник підприємста разом із документами на продовження договору на посаді має подати звіт про роботу. Він буде озвучений і під час засідання комісії.

Отож, хто далі очолить компанію, вирішуватимуть депутати Рівненської обласної ради на засіданні сесії. Кажуть, на цю посаду нині вже є чимало претендентів.

Нагадаємо, Андрій Карауш - уродженець Кіровоградської області. Він очолив “Рівнеоблводоканал” у 2012 році. 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.