Рівнеоблрада може надати дозвіл на видобуток бурштину шести підприємствам

Сьогодні на розгляд позачергової сесії Рівненської обласної ради винесено низку питань про надання дозволу на користування надрами для видобутку бурштину.

А саме:

1. Про погодження надання надр у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Інвестнерудпром» з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки бурштину ділянки «Ясинецька» Дубровицького району Рівненської області.

Доповідає Валявка В.Я. – голова постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

2. Про погодження надання надр у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Зірка Рівненщини» з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки бурштину ділянки «Вири» Сарненського району Рівненської області.

Доповідає Валявка В.Я. – голова постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

3. Про погодження надання надр у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Амбер майнінг компані» з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки бурштину ділянки «Труска Гребля» Сарненського району Рівненської області. Доповідає Валявка В.Я. – голова постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

4. Про погодження надання надр у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Георесерчінг» з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки бурштину ділянки «Чудель» Сарненського району Рівненської області. Доповідає Валявка В.Я. – голова постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

5. Про погодження надання надр у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Рівненерудпром» з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки бурштину ділянки «Антонівка» Володимирецького району Рівненської області. Доповідає Валявка В.Я. – голова постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

6. Про погодження надання надр у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Глина-плюс» з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки бурштину ділянки «Вирка» Володимирецького та Сарненського районів Рівненської області. Доповідає Валявка В.Я. – голова постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Королюк став депутатом Рівнеоблради

Сесія Рівненської облради розпочалась із вручення нагороди

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.