У Рівному вшанували героя АТО

Відсьогодні при вході у ЗОШ №6 міста Рівне знаходитиметься меморіальна дошка герою АТО Дмитру Свідерському. Він навчався в цій школі та загинув, обороняючи Україну, в Авдіївці.

На відкриття дошки прийшли однокласники, колеги, побратими, бабуся героя та рідний брат. Всі зауважують, що Дмитро був рішучим, та мав великі плани на життя. 

- На війну він пішов добровольцем у серпні 2014 року. Прийняв рішення їхати туди після того, як дізнався, що в зоні АТО помер його друг, - розповів старший брат героя Роман.

Спілка офіцерів Рівненщини подарувала у музей школи портрет Дмитра, зроблений із бурштину.

- Ми разом з ним служили, - розповідає побратим героя Федір Мисюра. - Перший день служби у нас розпочався 15 серпня 2014 року. Дмитро був дуже рішучим та постійно просився у найгарячіші точки, хоча був наймолодшим у роті. У той день він відправився для підготування місця постійної дислокації роти та не повернувся. Дмитро та ще троє хлопців підірвалися на міні.

Колишні вчителі також пам'ятають Дмитра та розповідають про його хоробрий харктер і бажання допомагати всім.

- Він був добрим та рішучим. Користувався авторитетом, поважав вчителів. Був активним учасником усіх зборів та проектів, які відбувались у школі. А коли виникали якісь проблеми, Дмитро з посмішкою казав: "Все буде добре", - розповіла класний керівник Дмитра, Орися Примак. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.