Упродовж місяця жителі Рівненщини здавали зброю

За результатами місячника добровільної здачі зброї жителі Рівненщини,добровільно здали допідрозділів ГУНП області 169 одиниць вогнепальної зброї: 79 – гладкоствольної мисливської, 42 - холодної, 26 - саморобної, 6 – нарізної мисливської, 4 – армійських зразків, та 12 - іншої.

Із загальної кількості добровільно зданої зброї 26 одиниць – буде зареєстровано в особисте користуваннягромадян. Від кримінальної відповідальності звільнено 27 громадян, які добровільно здали зброю.

Найбільше зброї громадяни здали у Рівному (51 одиниця), Сарненському районі (48), у Дубенському та Острозькому районах (31), у Костопільському районі (30).

Крім того, до поліції здали 751 одиницю боєприпасів, із яких: 650 – до мисливської нарізної, 65 – до зброї армійських зразків. Добровільно видали правоохоронцям 27 газових пістолетів та 4 гранати.

Правоохоронці звертаються до власників незареєстрованої зброї звернутися в службу дозвільної системи найближчого відділу поліції або в УПД ГУНП в Рівненській області, аби уникнути кримінальної та адміністративної відповідальності, пов’язаних із вилученням зброї та анулюванням дозволів на їхзберігання чи носіння.

Відділ комунікацій ГУНП в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.