У центрі Рівного провели зарядку

Зранку в центрі Рівного зібралися півтори сотні ентузіастів - від зовсім молодих до людей глибоко пенсійного віку. Усі вони долучилися до ранкової зарядки.

Для проведення спортивного заходу обрали найбільшу площу міста – Майдан Незалежності. Вже з самого ранку тут лунала музика, і чимало перехожих приєдналися до такої події.

Охочих почати свій день з рухової активності зібралося вдосталь, здебільшого це були учні шкіл та студенти ВНЗ, а розминкою керували викладачі фізкультури з Рівненського державного гуманітарного університету.

Подібний захід проводився в більшості міст і районів області.

А згодом відбудеться визначення переможців та призерів фестивалю. Їх нагородять кубками та дипломами обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та призами від Відділення НОК України в області.

Кращі міста і райони визначатимуться за найбільшою кількістю учасників у відсотковому відношенні до всіх жителів міста чи району.

Організатором фестивалю у Рівному став міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки обласного центру.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.