На Рівненщині урок фізкультури для школярів провів паралімпієць

На Рівненщині триває проект «Розминка від чемпіона». Його черговий тур відбувся в селі Малі Дорогостаї Млинівського району. Цього разу діти місцевої школи мали можливість поспілкуватися з Заслуженим майстром спорту України з футболу серед спортсменів з порушенням ОРА, багаторазовим призером та переможцем Паралімпійських ігор Ігорем Косенком. Перед початком розминки спортсмен розповів про себе, свої здобутки і продемонстрував всі нагороди, котрі стали результатом важкої праці протягом багатьох років.

Вади мовлення не завадили донести школярам всі знання і досвід, якими хотів поділитися атлет. Сурдоперекладач, який супроводжував спортсмена, перекладав для дітей кожне слово. Школярів цікавило буквально все, що стосувалося життя футболіста, тому вони задавали багато питань про тренування, спортивні збори, режим сну і харчування, складність обраної професії, тощо. 

Після знайомства і бесіди спортсмен провів коротку, але інтенсивну розминку, одночасно демонструючи всі свої дії і даючи поради, як краще виконувати ті або інші вправи. Особливий акцент був зосереджений на важливості хорошої розминки перед будь-яким заняттям спортом, адже саме вона дозволить уникнути більшості травм, котрі так чи інакше трапляються в спорті.

Зустріч зі спортсменом закінчилася фотосесією. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.