У Рівному навколо центру реабілітації дітей із ДЦП назріває скандал через приміщення

Батьки дітей, хворих на ДЦП, б'ють на сполох. Вони бояться, що дітям не буде де проходити лікування та реабілітацію. Усе через ситуацію з відділенням, де вони отримують таку допомогу. Річ у тім, що з такими пацієнтами вже упродовж 12 років працюють у Рівненському реабілітаційному центрі для дітей з неврологічними хворобами. З 2010 року він перебуває на балансі обласної дитячої лікарні. Наразі ж стало відомо, що відділення хочуть передати в Будинок дитини. Батьки запевнюють, що це вже друга спроба вигнати їх дітей з того приміщення. Вони хвилюються, що більшість персоналу звільнять з роботи, а пацієнти не зможуть отримувати належний догляд та лікування.


Приміщення центру реабілітації дітей.

- До дітей із ДЦП потрібно підлаштовуватись, мати особливий підхід. З цим наразі чудово працює персонал реабілітаційного центру. Працівники роблять діткам масаж, процедури, мають потрібне обладнання. У п'ятницю батьки планують об'єднатись та не дати забрати приміщення центру. Будемо відстоювати його до останнього. Батьки вже пишуть звернення до депутатів обласної ради, - розповіла мама дитини, яка проходить лікування у реабілітаційному центрі, Надія Воробйова.


Надія Воробйова

Натомість волонтер благодійного фонду "Скарбниця надії", представник наглядової ради обласної дитячої лікарні Мар'яна Рева вважає, що цю ситуацію штучно загострюють, та запевняє, що ніхто нікого не виселяє, а лише планують переїзд.


Приміщення центру реабілітації дітей.

- Ніхто не хоче виселяти дітей, просто пропонується переїзд у інше приміщення. Річ у тім, що відділення онкогематології дуже мале. Бувають випадки, що онкохворих діток доводиться прокапувати просто в коридорі. Наразі планується лише обговорення можливого переїзду, адже іншого приміщення немає. А поряд  знаходиться реанімаційне відділення. Бувають випадки, що серед ночі батьки з дитиною на руках біжать туди. Якщо центр реабілітації переїде у Будинок дитини, то ми таким чином об'єднаємо два центри. Наразі у тому приміщенні є багато вільного місця та зручний під'їзд. Інформація, що дітей нібито викидають на вулицю, є неправдиво та, на мою думку, штучно накрученою. Адже планується переїзд, про скорочення персоналу ніхто не говорить, - розповіла Мар'яна Рева.


 Мар'яна Рева.

Тим часом головний лікар обласної дитячої лікарні Віталій Бойко повідомив, що у п'ятницю, 8 квітня, у приміщенні  Будинку дитини відбудеться круглий стіл, на якому і вирішуватимуть питання з переїздом відділення.
 

Коментарі

Жахлива і ганебна брехня! як зі сторони головного лікаря Бойка так і всіх решта! Центр хочуть виселити тому що у Бойка є приватний інтерес як взагалому і у всюди по всій лікарні!Хватить пакувати кармани пакуйте пан Бойко чемодани! Ви шановні керівники схаменіться бо це не бізнес а хворі діти не грипом,не ларінгітом, а серйозними захворюваннями!ХОЧЕТЕ БУТИ ПРОКЛЯТИМИ! ВАМ ЩЕ МАЛО?

Головний лікар обласної дитячої лікарні Віталій Бойко, лукавить, він намагається висилати Центр, а замість нього створити свій комерційній Центр на платний основі. Працівників Центру скоротять, потому що в будинку малютки є свій набраний штат, і чужі там не потрібні. Щодо дітей, наразі Центр приймає дітей від 1 міс. до 18 років, а Дім малютки приймають малюків до 6 років. Запитання, що робити дітям від 7 до 18 років??? Крім того дітям та їх батькам, що проходять реабілітацію, за теперішнім місцем знаходженням Центру, дуже зручно, тому що знаходиться біля центрального автовокзалу. І не потрібно з клунками і хворими дітьми їхати на край землі. Також при необхідності проходження додаткових аналізів, обстежень, тощо, немає в будинку малютки, за то це все є в обласній лікарні.
Щодо малих приміщень відділення онкогематології, то пану Бойко не личить за рахунок переселення та звільнення працівників Центру вирішувати свої бізнесові справи. В обласні лікарні розвелося надто багато приватних Аптек, буфетів, магазинчиків, в тому числі і пана Бойко, з яких він має свій дохід. Необхідно зменшити на половину кількість аптек в обласній лікарні, а за рахунок вивільнених приміщень розширити відділення онкогематології .Наразі на свою одну зарплатню, не можливо мати такі статки (елітні машини, будинки, тощо), які є у пана Бойко.
На мою думку слова волонтерки Мар'яни Рева, заказані головним лікарем, і її думка, що вона там вважає не відповідає реальності, тому як не була в центрі і не знає як мати дитину з особливими вадами.
Хочу сказати що працівники Центру, це кваліфікований персонал, які знають свою справу, і як батько двох діток, підтверджую свої слова. Центр потрібен дітям, там де він зараз знаходиться.

Останніх 5 років цей центр час від часу так і хочуть виселити.
Скільки дітей вони поставили на ноги,скільком допомогли,а тепер що комусь стали не потрібні,тримайтесь ми з вами..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.