На сайті "ВСЕ" стартує нова програма "Депутатська правда" з Вікторією Ричко

Відверто про події, які інколи залишаються поза увагою журналістів, але мають вплив на наше життя, а також про політику, роботу місцевих рад Рівненщини різних рівнів та народних депутатів від області, можна почути в новій програмі сайту "ВСЕ" "Депутатська правда". Гості студії разом із ведучою Вікторією Ричко обговорюватимуть актуальні питання місцевого політикуму та їх наслідки для рівнян і мешканців області.

Як розповіла ведуча Вікторія Ричко, гостями студії будуть депутати рад різних рівнів, люди, які мають відстоювати інтереси громади, пропонують, просувають і приймають рішення, формують суспільну думку.

- Людині, яка не перебуває постійно в потоці подій, що відбуваються у міській, обласній раді, часто не зрозуміло, чому так, що передувало тим чи іншим рішенням, і як це може обернутися для пересічних громадян. Власне про це ми і будемо говорити з гостями студії. «Депутатська правда» - це новий, можливо, дещо суб'єктивний погляд на процеси, що відбуваються у радах. Зрозуміло, що у кожного своя правда, але  «Депутатська правда» спробує показати мешканцям області, яким є життя ради поза її стінами, що відбувається у її кулуарах, та як це впливає на життя рівнян , - каже Вікторія Ричко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.