Головний поліцейський Рівненщини готуватиме план боротьби з незаконним видобутком бурштину

Спецпідрозділ "Дніпро 1" наразі працює у північних районах Рівненщини. За результатами його оперативної роботи будуть прийматися подальші рішення щодо "бурштинового питання". Окрім того, у районах масового видобутку бурштину працює й спецгрупа МВС. Про це повідомив начальник ГУ НП України в Рівненській області Сергій Князєв.

- Вчора я відвідав північні райони області. Наразі ставлю перед собою завдання вникнути в обстановку в цих районах, визначити причини, чому саме так відбувається, і скласти план дій, як вирішувати цю ситуацію. Окрім того, для цього буде задіяна вся гілка правоохоронної і владної системи. Спілкуючись із людьми, я чув різну інформацію, в тому числі й скарги на працівників поліції. Спочатку мешканці з місць, де видобувають бурштин, побачивши мене, втікали, згодом почали все ж говорити, - сказав Сергій Князєв.

Також головний поліцейський додав, що під час свого візиту в "бурштинові" райони разом із колегами провів розвідувальну роботу. 

- Щодо вирішення питання незаконного видобутку бурштину, я думаю це питання часу, - сказав поліцейський.

Завтра головний поліцейський області знову вирушає у північні райони для вивчення ситуації на місці.

Також громадяни можуть повідомляти про питання, повязані з незаконним видобутком бурштину, можуть повідомляти за телефоном 679-679, що працює у національній поліції.

Ключові слова: 

Коментарі

цікаво зараз буде спостерігати за діями гієн\власників мотопомп\

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.