Вулиці Рівного щоденно патрулюватиме 80 поліцейських

Відучора, 6 квітня, понад 80 поліцейських та членів громадських формувань патрулюватимуть вулиці обласного центру до виходу нової патрульної поліції.

Відповідно до наказу «Про оперативно-профілактичне відпрацювання міста Рівного» від 6 квітня у Рівному правоохоронці та члени громадських формувань щоденно забезпечуватимуть публічну безпеку та порядок.

До несення служби приступило 11 піших патрулів, 20 членів громадських формувань, 15 патрульних автомобілів, із яких сім — заступили на добове патрулювання.

На плацу Рівненського відділу поліції учора відбулася розстановка сил і засобів.

До патрульних звернувся начальник Рівненського відділу поліції Василь Зелінський: «Як не прикро, ми спостерігаємо погіршення у плані кримінальної обстановки в обласному центрі. Ми змушені до того часу, доки з’явиться нова патрульна служба, забезпечувати публічну безпеку та правопорядок, щоб комфортно себе почували жителі міста».

За результатами патрулювання минулої доби поліцейські зареєстрували 20 кримінальних правопорушень, здійснили 13 перевірок осіб із підозрілою поведінкою, склали шість адміністративних протоколів по лінії превентивної діяльності.

Відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.