У Рівному відкрили арт-галерею ковальства

У Рівному відкрили першу в Україні арт-галереї сучасного ковальства. Участь у заході взяли перший заступник голови обласної ради Микола Драганчук та голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції Валентин Крока.

- Ідея створити першу в Україні арт-галерею сучасного ковальства виникла, щоби якомога більше людей могли побачити красу виробів з металу. Адже музейна кімната, яка діяла до цього, стала замалою для розміщення великої кількості витворів ковальського мистецтва. В галереї зможуть презентувати свої роботи не тільки українські ковалі, а й закордонні. І, звичайно, першими глядачами цих робіт будуть наші рівняни, - розповідає директор арт-галереї Ніна Крока.

Усі експонати, а їх в арт-галереї сучасного ковальства налічують близько двохсот, є неординарні з художньої точки зору. У галереї представлені різні стилі та напрямки мистецтва сучасного ковальства.

- Те, що сьогодні побачив – вразило до глибини душі. Які можна шедеври робити з металу! Це - метал, це - вогонь, це - завзяття і майстерність. І саме Ніна Юріївна поклала на свої жіночі плечі таку ношу. Я сьогодні вперше познайомився з Ніною Юріївною але стільки почув про неї добрих слів, про те що вона 19 років в бізнесі і те що їй довелося за весь цей час пережити стільки перевірок, стільки потрясінь, але вона вистояла, вона не кинула свою справу, а навпаки - їздила по Україні, вчилася у кращих майстрів ковальства і своїх працівників навчала тому, що сьогодні ми побачили. Створення першої арт-галереї ковальства в Україні - це надзвичайна подія для нас, для рівнян. І я радію за Ніну Юріївну, за те, що вона у своїй справі просто ас. Ніно Юріївно, Ви дійсно робите речі, які красуються сьогодні у багатьох будинках, підприємствах організаціях. Дай Боже і надалі Вам того ентузіазму, тієї енергії, яка у Вас є присутня, і щоб Ви і надалі тішили нас своїми витворами справжнього мистецтва, - побажав Микола Драганчук, повідомили з прес-служби Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Вкажіть, будь ласка, адресу галереї.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.