У Рівненській маршрутці дитина зламала руку

Рівнянка розшукує свідків пригоди, яка трапилась у вівторок, 5 квітня. Дванадцятирічна дівчинка їхала у маршрутці додому. Маршрутку підрізала автівка і водій  різко загальмував. Дівчина не втрималась на ногах і впала. В результаті дитина отримала забої, синяки та перелом руки. 

"У вівторок, 5 квітня, близько 19:15–19:20 моя дванадцятирічна дочка після занять у гуртку їхала в маршрутці №45 від Палацу дітей та молоді додому. Не доїжджаючи навіть до наступної зупинки, з вул. Остафова, з бічної дороги, вилітає на зустрічну лоб в лоб сріблясте "Рено" з номером ВК 8178 або ВК 1878. Водій цього авто в той час розмовляв по телефону. Можливий варіант, що марка машини - "Рено Дастер.
Якихось букв в номері не вистачає, можливо навіть цифри трохи переплутані, але це все, що запам'ятали пасажири маршрутки.
Водій автобуса, щоб уникнути аварії, різко загальмував. Пасажири розсипалися по салону, як горох. Моя дівчинка стояла на задньому майданчику, пролетіла через увесь салон і опинилася в самому початку, де на неї звалилося ще кілька людей.
"Рено" здало назад і спокійно поїхало у своєму напрямку. Водій маршрутки, не поцікавившись станом пасажирів, не викликавши ДАІ, поїхав далі.
В результаті багато хто забився, а моя дитина вдарилася головою, обдерла шкіру на ногах, отримала купу синців та перелом правої руки.
Пасажири, що приводили мою дочку до тями, дали водієві свої номери телефонів і були готові виступити свідками. Але, як ви розумієте, ні водій маршрутки, ні його хазяїн, цією інформацією зі мною не поділилися. Ніхто з них перед нами не вибачився, вини своєї не визнав, станом дитини не поцікавився. Виходить класична ситуація: три здорові чоловіки - як ні в чому не бувало, а дитина за все віддувається. Дуже велике прохання - хто знає, бачив, чув, можливо, сам їхав у цій маршрутці, будь ласка, зв'яжіться зі мною. Буду надзвичайно вдячна за будь-яку інформацію. 0673630360, 0505800060.Телефон батька - 0673643097, Сергій. Дякуємо! Бережіть своїх діток!" - написала Ольга Лук'янова у спільноті "Рівне - інфо
".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.