На рівненському сміттєвому полігоні вироблятимуть електроенергію з біогазу

 На рівненському полігоні твердих побутових відходів (біля хутора "Нарада" на території Шпанівської сільської ради), будуть виробляти електроенергію з біогазу. Це стане можливим завдяки підписаному сьогодні між міською радою та “ТзОВ “Мастер енерго Інвест” (м.Київ) договору оренди земельної ділянки, на якій за кошти інвестора буде встановлено блочно-модульну теплоелектростанцію, що вже незабаром вироблятиме до 1 МВт електроенергії та 1,2 МВт теплової енергії.

За словами міського голови Володимира Хомка, над проблемою полігону ТПВ у Рівному влада працює постійно, однак всі попередні спроби налагодити виробництво біогазу з тих чи інших не були успішними.

- Необхідно до цього питання підходити за європейськими стандартами. Головне для нас - це вирішити екологічні проблеми. Я твердо переконаний, що інвестор, з яким ми сьогодні підписуємо договір, впорається з цією задачею, а міська влада максимально сприятиме у якнайшвидшому запуску цього проекту, - зазначив Володимир Хомко.

В свою чергу, секретар міської ради Олексій Муляренко повідомив, що виробництво біогазу в Рівному дасть можливість вирішити декілька проблем відразу.

- Перш за все, це призведе до значного зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище.  Також  припиняться регулярні пожежі на сміттєзвалищі, та суттєво знизиться загазованість повітря у навколишніх населених пунктах. Іншим не менш важливим чинником є самі інвестиції в місто. Адже це дасть змогу створити нові робочі місця та додаткові надходження до бюджету у вигляді сплати податків, - наголосив Олексій Муляренко.

Інвестори, в свою чергу, запевнили представників міської влади, що докладуть максимум зусиль та чимало коштів, аби вже незабаром сучасна теплоелектростанція запрацювала на орендованій ділянці та приносила користь Рівному і його жителям.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської міськради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.