У Рівному кинули напризволяще 27 багатоповерхівок

З 1 квітня рівненські багатоповерхівки, які перебували на обслуговуванні у житлово-експлуатаційного об'єднання "ЖБК", залишилися нічиїми, бо підприємство припиняє свою роботу. Всього у місті 30 таких будинків, втім 3 із них вже заключили договір самостійно на аварійне обслуговування з  тепер вже управляючою  компанією "Рівне Дім Сервіс". А мешканцям решти поверхівок, якщо трапиться аварійна ситуація, звертатися нікуди, хіба що одноразово замовляти  ці послуги платно.

Раніше послуги аварійного обслуговування будинків ЖЕО "ЖБК" у Рівному надавав "Рівне Дім Сервіс". Проте, за словами директора підприємства Микола Ніколайчук, начальник ЖЕО "ЖБК" надіслав лист, у якому повідомив, що об'єднання припиняє свою діяльність, тож всі договори на обслуговування розриваються.

- Голови кооперативів будинків мали укласти договір на подальше обслуговування або з нами, або ж із будь-якою іншою компанією. Проте з 30 будинків це зробили лише 3. Тому іншим 27 поверхівкам, які не мають договорів, ми послуги надавати припинили, - сказав Микола Ніколайчук.

Тим часом ще вчора мешканці деяких під'їздів на вулиці Млинівськії, 37 і 41 залишилися без світла та води. Коли ж почали звертатися за телефоном аварійного обслуговування, у відповідь почули, що послуги їм не надаватимуть, бо попередній договір вже розірвано, тому аварійна служба безкоштовно не виїде.

Чиновники кажуть, що попередили мешканців, принаймні голів кооперативів, про припинення роботи ЖЕО "ЖБК" завчасно. Проте для багатьох із жителів багатоповерхівок така новина виявилася несподіванкою. 

Як зазначив заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький, нині мешканці самі можуть обрати, з ким укладати угоди на подальше обслуговування будинків, у тому числі й аварійне.

- Ми попереджали мешканців будинків, яких обслуговувало ЖЕО "ЖБК", що підприємство недобре себе поводить, проте їх влаштовувало, як було. Нині ж ЖЕО "ЖБК" припиняє свою роботу, про що голів кооперативів також було повідомлено. Вони мали укласти договори на обслуговування з компанією, яку оберуть. Якщо ж цього не зробили, то зараз у випадку аварійної ситуації хіба що платно можуть у когось замовити ці послуги, - додав Олексій Хмилецький.

Тим часом управляюча компанія "Рівне Дім Сервіс" нині активно піариться у місті та агітує будинки, щоб переходили до неї на обслуговування. Саму ж компанію пов'язують із міським головою Рівного Володимиром Хомком, а її директора називають людиною мера.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.