У Рівному обговорили можливий переїзд центру реабілітації дітей із ДЦП

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", у Рівному навколо центру реабілітації дітей із ДЦП назріває скандал через приміщення  Річ у тім, що батьки діток, хворих на ДЦП б'ють на сполох, адже їм повідомили про наміри перемістити центр реабілітації у інший заклад - із обласної дитячої лікарні в Будинок дитини. Вони бояться, що їх просто хочуть вигнати з приміщення центру а його працівників скоротити. 

Сьогодні ж батьки дітей, які перебувають на лікуванні у реабілітаційному центрі, зустрілись із активістами та керівництвом лікарні, аби обговорити дане питання. 

Як запевнив головний лікар обласної дитячої лікарні Віталій Бойко, ніхто не намагається виселяти дітей та скорочувати персонал. У керівництва медзакладу є бажання створити один потужний центр на базі Будинку дитини, а приміщення, де зараз знаходиться центр, передати для діток із відділення онкогематології , тому що наразі площі замало для такого потоку хворих.

- Сьогодні у нас відбулась важка дискусія. Ми ще не приймали жодних рішень, будемо детально вивчати це питання. У нас є план об'єднати центр із Будинком дитини і створити один потужний заклад. Персонал ніхто скорочувати не планує, у разі вирішення цього питання всі працівник, які забажають, перейдуть у новий центр. Будинок дитини розрахований на 125 державних дітей, наразі там близько 20 вихованців на державному утриманні та 30 дітей, у яких є батьки, але вони знаходяться там. Є багато вільного місця. Ми вирішуватимемо це питання цивілізовано та зважено, - розповів головний лікар обласної дитячої лікарні Віталій Бойко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.