У Рівному відкрили Перший Міжнародний Салон Художньої фотографії "РІВНЕ ГРАНД ФОТО САЛОН"

 

Сьогодні, 8 квітня, у Міському Будинку Культури відбулося урочите відкриття Першого Міжнародного Салону Художньої фотографії. Серед запрошених були рівненські та одеські фотожудожники, представники Управління культури Рівненськї міської ради, журналісти та всі зацікавлені рівняни.

 

У Виставковому залі Міського Будинку Культури гостей зустрчав оркестр, а також дівчата - живі скульптури. Для всіх апрошених організатори підготували приємну зустріч з фуршетним столом і уважними офіціантами.

 

Ведучі відкриття оголосили гостям про те, що протягом підготовки до виставки на розгляд жюрі було представлено роботи 523 авторів із 63 країн світу, надіслано понад 6 тисяч фотографій.

Кожна презентована робота має свою особливість і неповторність та свідчить про те, що рівнень художньої фотографії зростає з кожним роком.

Під час підготовки Міжнародного Салону Художньої фотографії організатори звернулия за допомогою до міської влади і отримали позитивний результат. На реалізацію даного проекту була виділена сума - 30 тисяч гривень.

До слова запросили заступника міського голови, Галину Григорівну Кульчинську: "Я рада, що наше Управління кульури міняє формат роботи. Ваша ідея - наша організаційна та фінансова підтримка. Ми повірили в группу молодих, твочих людей. І сьогодні ми бачимо результат цієї роботи. Кошти пішли на виготовлення фотоальбому, на організаційні і нагороджувальні моменти. Я всіх вітаю з цією подією у місті Рівне!"

Під час заходу переможцям вручали дипломи, стрічки та медали від: Гранд Салону, Націонаьної спілки фотохудожників, Міжнародної асоціації художньої фотографії, Міжнародного об`єднання фотографів, Міжнародної федерації фотомистецтва та ін.

Серед те фотохудожників, що змогли особисто отримати нагороду були: Валерій Якимчук "Lady in Red", Олександр Бусленко "Still life 01", Ангеліна Надежда "Dream about beauty", одесит Олександр Сінельніков "Вечер одесского двора", Петро Подолець "Ірина" та відомий рівненський фотохудожник Олександр Шахманцір.

Серед авторів, що брали участь у Гранд Салоні були представники таких краін: Україна, Латвія, Оман, Італія, Люксембург, Гон-Конг, Кіпр, Індія, Канада, Росія, Бельгія, Німеччина, Франція, Саудівська Аравія, Іспанія та багато інших.

У перервах між оголошенням переможців гостей розважали професійні танцівники і дівчата- скрипальки.

По завершенню вручення до слова було запрошено Волох Анатолія, який подакував всім присутнім, та запросив до слова одного з членів жюрі фотохудожника Олега Куцького. Пан Олег зазначив: "Мова мистецтва - це те, що зрозуміло всім, у вісіх країнах."

Перший Міжнародний Салон Художньої фотографії відкритий для всіх рівнян щодня з 12 до 17 години. Завітайте і оримайте порцію позтивних емоцій!

 

Коментарі

побільше б таких заходів

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.