У Рівному ЖКП «Сонячне» очолив юрист черкаської управляючої компанії і екс-кандидат у депутати

Екс-кандидат у депутати Черкаської міської ради, начальник юридичного відділу комунального підприємства "Придніпровська СУБ" Юрій Кубрицький став начальником Рівненського ЖКП «Сонячне». Як повідомив заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький, до виконання своїх обов'язків він приступив із 1 квітня.

- Юрій Володимирович Кубрицький народився у Черкаській області, за фахом юрист, - сказав Олексій Хмилецький.

Двічі балотувався у депутати

За інформацією зі ЗМІ, Юрій Кубрицький народився 31.05.1973 у Черкаській області. За фахом юрист. Також він на позачергових виборах до Черкаської міської ради балотувався у депутати по одномандатному виборчому округу №23 у 2014 році від «Партії Вільних Демократів».

А вже у 2015 році став членом партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" і знову спробував стати міським обранцем на місцевих виборах 2015 року. 

Юристу черкаського комунального підприємства віддали найкраще рівненське ЖКП?

Окрім того, відповідно до даних єдиного реєстру фізичних і юридичних осіб, Кубрицький Юрій Володимирович є одним із засновників і директором ТзОВ "ФІНЮРКОНСАЛТ". Серед видів діяльності компанії - «діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування (основний)».

Також він працював начальником юридичного відділу комунального підприємства "Придніпровська СУБ" (служба утримання будинків). На сайті компанії зазначається, що підприємство було створене шляхом злиття (реорганізації) комунальних підприємств: Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне управління №1, 3, 4, і розпочало свою роботу з 01.11.2009р. Власником та одноосібним засновником підприємства є територіальна громада міста Черкаси в особі Черкаської міської ради.

Нагадаємо, житлово-комунальна реформа триває в Україні. А це означає, що мешканці багатоквартирних будинків мають визначитися - створювати ОСББ або самотужки спільним рішенням обирати управляючу компанію (аналог ЖКП). Якщо ж до 1 липня 2016 року вони не зроблять цього, то компанію-управителя через конкурс призначить міська влада. Хто ж виграє конкурс — відповідь напрошується сама  — вигідні міському голові та чиновникам компанії. Адже комунальна галузь для керівництва міста доволі “хлібна”, і втрачати свою долю у цьому бізнесі, віддавши будинки просто так, бажання немає. Тому й не дивно, що єдине ЖКП в Рівному з плюсовим балансом  - “Сонячне”, отримало керівником, за збігом обставин, начальника юридичного відділу комунального підприємства "Придніпровська СУБ" і екс-кандидата у депутати Черкаської міської ради Юрія Кубрицького. А ще нещодавно міський голова Рівного Володимир Хомко розповідав про те, що у місті вже виявили бажання працювати дві великі немісцеві управляючі компанії - київська і черкаська. Не виключено, що тією черкаською управляючою компанією, яка хоче обслуговувати рівнян, і є «Придніпровська СУБ». А призначення на посаду директора ЖКП «Сонячне» її юриста, можливо, є спробою перетворити єдине незбиткове ЖКП у Рівному в управляючу компанію і привласнити його фонди.

Варто зазначити, що ЖКП “Сонячне” обслуговувало 197 багатоповерхівок міста. Нині у частині з них мешканці вже почали створювати ОСББ, та все ж решта будинків залишаються ласим шматком.

Нині ж вже є інформація, що у Рівному діє приблизно до 20 місцевих підприємців і компаній, які пропонують свої послуги з обслуговування будинків. А до липня цього року в будинках, де ще не створено ОСББ, поки що ці функції виконують ЖКП, у Рівному їх діє п'ять.

Коментарі

От так Хомко Жек в Черкаси продав. Цікаво, скільки взяв

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.