Сторінку рівненської журналістки у соціальній мережі заблокували через розповіді про проукраїнську акцію в Сєвєродонецьку?

Через розповсюдження у соціальній мережі правдивої інформації про події, які відбуваються в зоні АТО, "Фейсбук" заблокував доступ до акаунта рівненської журналістки Вікторії Мамотюк. За її словами, вона разом із представниками Рівненської районної ради поїхала на схід із волонтерською допомогою. Крім того, у рамках поїздки, заступник голови Рівненської районної ради Микола Сальчук підписав протокол про наміри з головою Попаснянскої районної державної адміністрації - районної військово-цивільної адміністрацією Романом Власенком щодо взаємодії у галузі соціально-культурної сфери. Окрім того, представники Рівненщини розвезли продукти харчування, іграшки, одяг та засоби гігієни дітям  в інтернат, який неодноразово потрапляв під обстріли

- Останні декілька днів на своїй сторінці у "Фейсбуку" я публікую інформацію про проблеми і події, які відбуваються на сході України. Коли писала про дітей та підписання протоколу про наміри співпраці, мені приходили попередження про порушення правил користування "Фейсбуком", - зазначила Вікторія Мамотюк. - Після того, як я опублікувала відео про проукраїнську акцію в Сєвєродонецьку Луганської області, під час якої майже 1,5 тисячі місцевих мешканців вийшли на підтримку цілісності України та проти війни, "Фейсбук" його видалив. А у приватному повідомленні, знову ж таки, йшлося про порушення правил. Можливо, причиною стало те, що на відео були вигуки проти Росії та Путіна. Але коли я виклала фото з акції, сторінку заблокували на день "за систематичні порушення", з попередженням, що надалі блокування може бути на більш тривалий час. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.