У Рівному очищатимуть річку Устю

Питанння "Про хід виконання у 2015 році Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015-2020 роки" розглянули члени Рівненського міськвиконкому.

Як розповів начальник управління економіки міста Микола Кирея,  наразі створено робочу групу, куди увійшли спеціалісти, які періодично розглядали актуальність програми.

- Основне джерело фінансування - кошти природоохоронного фонду. У 2015 році завдяки програмі вдалося збудувати 10 каналізаційних мереж, 4 з яких вже введені в експлуатацію, - сказав Микола Кирея.

Міський голова Володимир Хомко додав, що перше, на що взято курс, - це каналізування, адже потрібно робити все, щоб не забруднювати річку Устю.

- Проблема в тому, що в центральній частині немає зливової каналізації, і все це потрапляє в Устю. Окрім того, відбулася забудова поблизу річки, в результаті знищили водозабір у Рівному, - сказав Володимир Хомко.

Ключові слова: 

Коментарі

Дивно. При наявності колишнього всесоюзного ордена дружби народів ІІВГ (водного) не можуть розробити та реалізувати програму очищення

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.