На Рівненщині керівник району подав у відставку

Як стало відомо сайту "ВСЕ", голова Острозької райдержадміністрації Віталій Ундір подав у відставку. Таке рішення він пояснює тим, що з  першого травня 2016 року вступає в дію Закон про державну службу, який забороняє суміщати посаду державного службовця з депутатським мандатом.

Нагадаємо, що Віталій Ундір також є депутатом Рівненської обласної ради від БПП "Солідарність".

– На мій погляд, я вчиняю, як законослухняний громадянин. З першого травня вступає у дію новий закон про державну службу, котрий забороняє бути одночасно депутатом обласної ради та головою державної адміністрації, – розповів  Віталій Ундір.

Як стало відомо сайту "ВСЕ" з достовірних джерел, Віталій Ундір, найімовірніше, все ж залишиться державним службовцем. Його можуть призначити керівником обласного управління соціального захисту. Сам пан Віталій теж підтвердив цю інформацію.

– Днями пройшов співбесіду у профільному міністерстві, і якщо на те буде воля, можливо, очолю управління, – додав Віталій Ундір.

Щоправда, не виключено, що подібні дії чиновника можуть бути пов’язані не лише з законом, який має вступити у дію. Як писав раніше сайт "ВСЕ", нинішній голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков може повернутись у Верховну Раду. Нині від депутатського мандату його відділяє шість позицій у партійному виборчому списку. Після формування нового Кабміну працювавти в Уряд можуть піти кілька нардепів від БПП. І в такому разі Чугунніков має всі шанси знову стати народним депутатом.

Не виключено, що в такому випадку новий голова Рівненської ОДА формуватиме команду  районних керівників під себе. А це може означати, що не всі нинішні голови райдержадміністрацій збережуть свої посади.

Коментарі

Щурі побігли.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.