Якимець передав управління «Громадським контролем» колезі

Дмитро Якимець прийняв рішення передати керівництво "Громадським контролем" своїм колегам.

Таку несподівану новину він повідомив у відповідь на питання про роботу "Громадського контролю" та одноіменної фракції у міській раді, повідомляє erve.ua

Зокрема, Дмитро Якимець зазначив: «Я створив "Громадський контроль" з «чистого аркушу», дав йому поштовх до розвитку та ефективних дій та привів його до місцевих виборів. Ми набрали більше дев'яти процентів підтримки у Рівному, випередивши багато загальноукраїнських партій та отримали фракцію з п'яти самодостатніх депутатів, які представляють громаду міста.

Свою місію на даному етапі я виконав і разом з колегами прийняв рішення - тепер настав час дати дорогу іншим людям, які, я сподіваюся, зможуть продовжити розпочату роботу.

Щодо партії, то я постійно був безпартійним, тому питаннями її розвитку та роботою депутатів від самого початку займався Роман Денисюк. Тож напевно він і далі буде розбудовувати Громадський контроль, як політичну партію, та і надалі буде продовжувати координувати діяльність депутатів у міській раді. Відносно громадської організації «Рівненський громадський контроль» прийнято рішення, що опікуватися нею буде Олександр Зайчук, який вже досить довго та ефективно працює в цій організації на посаді заступника голови.

Отже, як я і обіцяв, незалежно від результатів виборів та прізвищ, Громадський контроль продовжить свою роботу і буде надалі працювати для рівнян.

Що ж до мене особисто, то я маю декілька нових планів, про які я невдовзі неодмінно повідомлю», - повідомив Дмитро Якимець.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.