Обласна рада просить роз’яснити рішення Рівненського окружного адміністративного суду

12 квітня Рівненська обласна рада звернулася до окружного адміністративного суду з проханням роз’яснити резолютивну частину постанови від 11 квітня 2016 року у справі №817/357/16 щодо порядку виконання даної постанови.

Відповідно до судової постанови, визнано протиправним та скасовано рішення облради від 11.03.2016 №79 «Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови Рівненської обласної ради Ковальчука Володимира Олександровича».

Проте згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова обласної ради може бути обраний або звільнений виключно рішенням сесії ради шляхом проведення таємного голосування. На даний момент чинним є рішення Рівненської обласної ради від 11 березня цього року №80 «Про обрання голови Рівненської обласної ради сьомого скликання». На підставі цього рішення саме Корнійчук Олександр Васильович є чинним головою обласної ради та наразі здійснює свої повноваження за посадою. 
Окрім того, законодавством не визначено процедуру поновлення на посаді голови обласної ради. У зв’язку із цим незрозуміло, як Рівненській обласній раді виконати постанову Рівненського окружного адміністративного суду.

Довідково. Згідно статті 170 Кодексу адміністративного судочинства України, у випадку якщо рішення суду є незрозумілим, суд, який його ухвалив, зобов’язаний роз’яснити своє рішення. Подання ж заяви про роз’яснення рішення зупиняє перебіг строку, встановленого судом для виконання судового рішення.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.