5 жартів про двоголову Рівненську обласну раду [Фото]

Поновлення на посаді голови Рівненської обласної ради Володимира Ковальчука рішенням Рівненського окружного адміністративного  суду викликало не тільких хвилю обговорення в соціальних мережах, а й стало темою для жартів. Публікуємо для вас добірку найкращих. 

1. Шановний Петро Порошенко! Ми мешканці Рівненської області поділяємо Вашу стурбованість про долю держави і знаємо про брак кандидатів на посаду прем'єра. Пропонуємо обрати на цю посаду когось з голів Рівненської обласної ради. Беріть, нам не шкода. У нас їх два.

Плюси наших кандидатур - вміння домовлятися та твердо відстоювати свою точку зору навіть у найскладніших судах. Беріть. Користуйтеся. Такі спеціалісти на дорозі не валяються.

2. Побороти бурштинуву мафію в Рівненській обласній раді зможуть тільки справжні професіонали. Терміново треба проводити довибори в облраду і обрати туди Тараса Масименка і Володимира Хомка. Має спрацювати.

3. Віктор Янукович через Рівненський окружний адміністративний суд поновився на посаді президента. Петро Порошенко звернуся до сала по розяснення. Сало не відповіло, лежало на столі і просило часнику, перцю і горілки на запивон.

4. 

5. Поки всі криються в здогадах. Сайт "ВСЕ" отримав ексклюзивне відео з кабінету голови Рівненської обласної ради. Олександр Корнійчук та Володимир Ковальчук вирішують хто ж посяде омріяне крісло.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.