Проект нового Кабміну: Чугунніков не потрапляє у Верховну Раду

В узгодженому на нічних консультаціях складі Кабміну буде шість віце-прем'єрів, на фракції БПП в середу озвучені нові кандидатури членів уряду. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на власні джерела в переговорному процесі.

Крім першого віце-прем'єра-міністра економрозвитку Степана Кубіва, також називають, що віце-прем'єром з соціальних питань стане Павло Розенко, віце-прем'єром - міністром з євроінтеграції - Іванна Климпуш-Цинцадзе. Віце-прем'єром з питань АТО і окупованих територій - Володимир Кістіон. Крім того, буде посада віце-прем'єра з реформ, на яку пропонують Дмитра Шимківа. Вирішено, що міністром культури буде Євген Нищук.

Заступниками Кубіва нібито пропонують призначити Юлію Ковалів, яку спочатку Гройсман пропонував призначити заступником міністра економіки, а також Максима Нефьодова, якого в одному з варіантів складу уряду пророкували на мінсоцполітики.

Мінфінансів очолить заступник голови адміністрації президента, представник президента в Кабміні Олександр Данилюк, його заступник - діючий заступник голови мінфіну Оксана Маркарова.

Мінсоцполітики очолить заступник Вінницького міського голови Андрій Рева. У попередньому варіанті Реву розглядали на посаду глави МОЗ.

Міністерство екології залишається за депутатом "Народного фронту" Остапом Семераком, міносвіти - за нардепом НФ Лілією Гриневич, мінАПК - за депутатом від БПП Тарас Кутовим.

На посаду міністра інфраструктури є два кандидати -  нардеп від "НФ" Валерій Лунченко і Сергій Фаєрмарк.

Під керівництвом чинного віце-прем'єра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка залишиться тільки Мінрегіон.

Міністром Кабінету Міністрів стане чинний керівник апарату голови Верховної Ради Олександр Саєнко.

З діючих міністрів зміни в Кабміні не торкнуться таких міністрів: на своїх постах залишаться глави МВС Арсен Аваков, Мін'юсту - Павло Петренко, Міноборони - Степан Полторак, МЗС - Павло Клімкін, Міністерства інформаційної політики - Юрій Стець та Міністерства молоді та спорту України - Юрій Жданов.

Таким чином до нового Кабміну, окрім Володимира Гройсмана, можуть увійти ще троє депутатів з фракції Блоку Петра Порошенка: Степан Кубів, Іванна Климпуш-Цинцадзе і Тарас Кутовий. Таким чином депутатами можуть стати: Валерій Карпунцов (№77 у списку), Олег Велікін (№78 у списку), Максим Саврасов (№79 у списку) та Оксана Білозір (№80 у списку).

Цього недостатньо, щоб депутатська черга у виборчому списку БПП дійшла до нинішнього голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова, який у списку під номером 89. Раніше на своєму з’їзді БПП "Солідарність" виключили зі списку 13 кандидатів, серез них Олексій Маловацький (№84), Тетяна Малашенкова (№85), Олексій Рябикін (№87). Таким чином при формуванні Уряду у складі, який опублікував сайт «Українська правда», очільника області відділятиме від парламенту ще шість позицій.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.