У Рівному змагалися майстри зі складання паперу

13 квітня на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з оригамі. У заході брали участь 32 учасники з 15 районів та міст Рівненщини.

Змагання проходили в три етапи: теоретичний залік, виконання практичного завдання в техніці класичного оригамі та в техніці квілінг.

Кращими з кращих стали: команда комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, яка посіла І місце, Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій – ІІ місце, Дубенського району – ІІІ місце.

- Актуальність обласних змагань учнівської молоді з оригамі полягає в тому, що вона посилює варіативну складову загальної освіти в сфері художньо-естетичного напрямку діяльності, сприяє практичному застосуванню геометричних знань, умінь і навичок, стимулює пізнавальну мотивацію вихованців та найголовніше – діти можуть розвивати свій творчий потенціал, навички адаптації і соціалізації до сучасного суспільства, - зазначили у комунальному закладі «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Довідково: Оригамі – мистецтво складання паперу. Метою цього мистецтва є створення витворів шляхом використання схеми геометричних згинів і складок, формування практичних умінь і навичок роботи вихованців з папером, розвиток логічного мислення, моторики та поглиблення знань, отриманих в школі

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.