Підприємець проти сервітуту на проїзд вулицею Здолбунівською у Рівному

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", для усунення порушень земельного законодавства на вулиці Здолбунівській під час минулого засідання тимчасової комісії щодо цього депутати запропонували поновити договори оренди підприємцям із правом сервітуту з суміжними земелекористувачами. Щоправда, сьогодні юрист підприємця заявив, що встановлення сервітуту для проїзду на земельній ділянці, яка перебуває в оренді ринку "Дикого", не можливе, лише прохід.

Він пояснив це тим, що земельна ділянка береться в оренду для стоянки автомобілів, в тому числі й фур. Якщо ж там облаштувати проїзд із сервітутом з мешканцями, то ділянку не можна буде використовувати за призначенням. Тому підприємець краще відмовиться від оренди цієї землі.

Тим часом мешканці нарікають, що нині вони потерпають від гуркоту фур, які фактично знаходяться під їх хвіртками. 

Як розповіла депутат Ольга Криж, яка проживає на вулиці Здолбунівській, частина мешканців знаходиться у так званій "капсулі", адже проїзд до їх будинків ускладнений через фури, які постійно там торгують.

- Окрім того, вони створюють значний шум, чим спричиняють дискомфорт мешканцям сусідніх будинків у нічний час. А підприємці все списують на те, що дозвіл на торгівлю їм дала міська рада. Тому ми просили б знайти шляхи вирішення цього питання, - сказала Ольга Криж.

У свою чергу, депутати визнають, що на вулиці Здолбунівській справді є певні порушення, і як їх усунути, вирішуватимуть спільно з відповідними структурами, які надавали дозволи.

Тим часом підприємці запевняють, що у них є всі необхідні договори оренди з тим цільовим призначенням, як вони його використовують. Як вирішити це питання, депутати обговорюють спільно з підприємцями.

Коментарі

Гнати ту коханку Дикого і тих підприємців в шию, за місто на ринок Шелен. А водіям які сплачують з кожного літра пального податки зробити проїзд, це розвантажить центральну частину міста від заторів і згаяного часу на жд переїзді.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.