Як рівнянкам виглядати стильно на випускному вечорі?

Наближається сезон випускних балів у школах, коледжах, університетах, випускниці та їх чарівні мами починають ретельну підготовку до цієї події. Готуючись до випускного балу свою зачіску потрібно продумати до дрібниць, для того, щоб здивувати і вразити всіх присутніх. Випускні зачіски 2016 мають бути практичними та не складними у своєму виконанні, адже дівчині доведеться носити зачіску не одну годину.  Основою всіх стильних зачісок у цьому сезоні – є доглянуте довге волосся.

Власницям довгого волосся підібрати святкову зачіску набагато легше, а для тих хто тільки мріє про довгі пасма на допомогу прийдуть спеціалісти з нарощення волосся. Рівнянкам наростити красиве довге волосся допоможе майстер рівненського салону «Masterhair» Мирослава Мишкевич. А вже після чарівної процедури – нарощення волосся, дівчата матимуть можливість робити різноманітні стильні і ефектні зачіски з нарощеним волоссям.

 

Коси

Так, цього сезону кіс буде багато. Але річ не стільки в моді на плетіння, скільки в тому, що з косами можна робити найрізноманітніші конструкції.


 

Класичний дизайн майже пішов у відставку: випускні зачіски на довге волосся в 2015 році не включають «водоспад», «колосок» або «риб’ячий хвіст» — нам доведеться мати справу лише з алюзіями на них.

Дуже популярні складні зачіски з декором з тонких кіс. Конструкція виглядає дуже витончено за рахунок поєднання розпущених і заплетених пасм. Ще одна актуальна ідея — косичка, що переходить в «равлика» або вузол.
 

Розпущене волосся

Модна хвиля сьогодні транслює глэм-рок, а це значить, що нас чекає багато кучерів в яскравій подачі. У якійсь мірі, це відмінно, тому що така зачіска виглядатиме стильно з будь-яким платтям.

Рецепт простий: сформувати крупні завитки, високо підняти волосся від коріння за допомогою щітки. Опціонально — укласти на косий проділ.

Джгут або плетіння в потилиці не лише допомагають прикрасити локони, але і виступають своєрідними фіксаторами. Ви можете бути упевнені, що такі красиві зачіски на випускний не розлетяться в танці.

Якщо у вас створилося враження, що всі випускні зачіски на середнє волосся і велику довжину будуються на кучерях, то ви поквапилися. У 2016 році є місце і для природних образів, які підкреслює прямий проділ або гладко укладений чубок. Лише уникайте поєднувати таке укладання з платтями в преппі-стилі. Це буде дуже навіть доречним для прощання з навчанням.

Начісування

Окрім класичної бабетти, будь-яке начісування добре доповнює розпущене волосся.

Якщо ретро вам не до вподоби, не кваптеся відмовлятися від начісування. Річ у тому, що воно дозволяє створити об’єм навіть з тонкого і слабкого волосся. Доповнюйте їм вузли і кінський хвіст. А здоровий вигляд додасть фіксатор з ефектом блиску.

Кучеряві пасма можна зачесати назад і закріпити за допомогою обруча — вийде стриманий романтичний образ. Якщо ж підняти їх в коріння і направити вперед, вийде сміливий варіант для прощання з школою або університетом.

Процедура нарощення волосся має свої тонкі особливості, правила та вимоги. Однак разом із тим, мати довге та густе волосся - мрія чи не кожної справжньої леді. А здійснюють мрію за адресою: вул. Шевченка, 105. Телефон: 096- 54-75-956.

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.