Наступного тижня у Рівному презентують оновлений регламент міськради

18 квітня, о 11.30 в приміщені інформаційно-освітнього простору «ІнфоХаб» (м. Рівне, вул. Словацького, буд. 3а, перший поверх, офіс №7) відбудеться круглий-стіл, під час якого буде презентовано оновлений проект Регламенту Рівненської міської ради 7 скликання. Його розробила робоча група, до складу якої входять депутати міської ради та громадські активісти.

Під час заходу  представники робочої групи,  яка працювала над проектом Регламенту, презентують документ та його основні положення, розкажуть про те, які можливості він дає для депутатського корпусу та мешканців міста, та про те, чому міській раді потрібен новий, якісний та прогресивний Регламент.

Нагадаємо, що вперше проект Регламенту був презентований робочою групою 12 січня 2016 року. Згодом проект Регламенту був доопрацьований після того, як свої пропозиції надали депутатські фракції,  утворені в міській раді. Під час заходу буде презентовано саме оновлений текст документу.

У заході візьмуть участь:

Олександр Чубай – голова Постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування Рівненської міської ради.

Анатолій Бондарчук – аналітик Громадянської мережі ОПОРА.

Сергій Пінчук – експерт з питань місцевого самоврядування.

Максим Лациба – керівник програм Українського незалежного центру політичних досліджень.

Іван Лукеря – експерт Українського незалежного центру політичних досліджень.

До участі в заході запрошуються депутати, голови депутатських фракцій,  утворених у Рівненській міській раді, керівництво міста, громадські активісти та представники ЗМІ.

Організатором круглого-столу є Рівненське представництво Громадянської мережі ОПОРА спільно з робочою групою з підготовки Регламенту Рівненської міської ради;постійною комісією з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування Рівненської міської ради; Українським незалежним центром політичних досліджень.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.