Мер Рівного збрехав про 20 управляючих компаній?

Міський голова Рівного Володимир Хомко у коментарях в ЗМІ заявляв про те, що вже приблизно 20 місцевих підприємців і компаній пропонують свої послуги з обслуговування будинків. Також у місті виявили бажання працювати дві великі немісцеві управляючі компанії - черкаська і київська. 

- Наразі у місті послуги з обслуговування будинків мешканцям надають  5 ЖКП. Проте вже в липні наступного року всі ЖКП чекає плачевна доля, бо всі будинки мають обрати собі управляючу компанію. І не факт, що це буде ЖКП. Зараз у місто заходять нові управляючі компанії. Серед них дві великі - це київська і черкаська. Також є ще приблизно 20 місцевих підприємців і компаній, які пропонують свої послуги. А тим мешканцям, які не оберуть собі управляючу компанію до липня 2016 року, я, як міський голова, буду змушений оголосити конкурс, і хто виграє, той і буде обслуговувати будинок. З того часу місто та держава відношення до тих будинків не матиме, - розповів під час свого щорічного звіту у кінці грудня минулого року Володимир Хомко.  

Журналісти сайту  "ВСЕ" двічі просили Володимира Євгеновича розповісти детальніше про цей список управляючих компаній та обгрунтувати свої слова фактами. Однак міський голова від коментарів категорично відмовляється - не бере слухавки від журналістів. Не дали результату і спроби взяти коментар очільника міста і через начальника інформаційно-аналітичного відділу Рівненського міськвиконкому Олеся Лопачука. Пан Олесь зауважив, що міський голова відмовився надавати коментар з цього приводу, бо зайнятий. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Рівному ЖКП «Сонячне» очолив юрист черкаської управляючої компанії і екс-кандидат у депутати

Володимир Перший Комунальний: чому мер Рівного бреше про свій вплив на "фейкові" управляючі компанії?

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.