Рівненські школярі отримали подарунки за зібрані батарейки

Переможці конкурсу «Здай батарейку — подбай про майбутнє» отримали подарунки та грамоти від організатора. Так, перше місце посіла учениця 2-Г класу ЗОШ №13 Анастасія Лотоцька. Дівчинка зібрала для утилізації 32 кілограми батарейок. Друге —учні 4-Б класу ЗОШ №24, які зібрали 21 кілограм батарейок і третє місце — учні 3-Р класу ЗОШ №18, які принесли на конкурс 10 кілограм батарейок.

Як розповіла переможниця конкурсу Анастасія Лотоцька, про конкурс вонапочула по телевізору і вирішила долучитися, щоб зробити свій внесок у збереження природи. Батарейки збирала разом із татом. Дівчинка каже, що здаватиме їх на утилізацію й надалі, бо розуміє, що важливо не викидатибатарейки у звичайний смітник.

Учні ж 4-Б класу ЗОШ №24 збирали батарейки всі разом. Кажуть, що тепер вони точно знають, що елементи живлення не можна викидати у загальний смітник, бо це шкодить довкіллю. Тому здаватимуть їх лише на утилізацію і по завершенню конкурсу. Такої ж думки й учні 3-Р класу ЗОШ №18.

У свою чергу організатор конкурсу «Здай батарейки — подбай про майбутнє», депутат Рівнеради Святослав Євтушенко подякував дітям за активність і закликав правильно поводитися із небезпечними відходами й надалі.

- Приємно, коли учні починають розуміти, що батарейки необхідно здавати на утилізацію, а не викидати у загальний смітник. Тому важливо їм доносити інформацію про це та виховувати наших школярів екологічно свідомими, - зазначив Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, розпочався конкурс у квітні минулого року і тривав до 1 березня 2016 року. Ті, хто принесли найбільшу кількість батарейок у 2015 році, напередодні новорічних свят отримали подарунки.Також були визначені переможці серед учнів, які долучився до конкурсу вже у 2016 році. Так, за період конкурсу до нього долучилися учні не лише з Рівного, а й з Тучинської школи-інтернату. Спільно школярі зібрали для утилізаціїмайже 173 кілограми батарейок, повідомляє прес-служба депутата.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.