Володимир Ковальчук намагався сам себе поновити на посаді голови Рівнеоблради

Сьогодні Володимир Ковальчук зі своїми представниками прийшов у канцелярію Рівненської обласної ради, щоб зареєструвати розпорядження про поновлення його на роботі. Після відмови Володимир Ковальчук викликав поліцію.

Під час спілкування з Володимиром Ковальчуком начальнику відділу документообігу та роботи зі зверненнями громадян Галині Кононенко стало зле. Невдовзі її забрала "швидка", а кабінет опломбували.

 - Я вчора приносив дане розпорядження для реєстрації, проте мені сказали, що воно загубилось. Тому сьогодні я знову прийшов, щоб положення все ж зареєстрували. Після того, як мені відмовили, я викликав поліцію, щоб вони мені допомогли. Проте коли правоохоронці приїхали, начальнику відділу документообігу та роботи зі зверненнями громадян стало зле, її забрала "швидка". Ми дочекаємось, коли пані Галині стане краще, вона повернеться на роботу, і ми знову прийдемо подавати дане положення на реєстрацію, - прокоментував Володимир Ковальчук. 

Тим часом голова обласної ради Олександр Корнійчук обурився діям Володимира Ковальчука, який поновився на посаді голови Рівненської обласної ради за рішенням суду. 

 

Читайте також: 

5 жартів про двоголову Рівненську обласну раду [Фото]

Голова Рівнеоблради Корнійчук: "Дії Ковальчука за межами здорового глузду"​

Президія Рівненської обласної ради працює з двома головами​

Ключові слова: 

Коментарі

Свині з апарату облради самі порушують закон. В камеру крис за статтею 382. Невиконання судового рішення КК України. О це так бидло-обранці.

Ковальчук-дівчинка Ляшка і отримала область в подарунок. А тут прийшли мужлани з БПП і не дають дівчинці погратися.

Странно,и с чего бы это?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.