Вгадай результат матчу «Верес» - «Енергія» та виграй квитки на наступний домашній поєдинок рівнян

Рівненський «Верес» завтра, 17 квітня зіграє черговий домашній матч в рамках чемпіонату України проти «Енергії» із Нової Каховки.

Сайт «ВСЕ про СПОРТ» пропонує читачам взяти участь в традиційній акції «Вгадай результат «Вереса». Кожен бажаючий має шанс виграти.

Умови конкурсу є дуже простими:

1. Пронозувати результати матчу потрібно в коментарях під цією новиною на сайті «ВСЕ про СПОРТ».

2. Вказати своє ім'я та прізвище у відповідному полі

3. Далі потрібно написати результат на який ви очікуєте від своєї улюбленої команди

4.  У разі виграшу вийти на зв'язок, прийти, пред'явити документ, що посвідчує особу та забрати свій квиточок.

Прохання: обов'язково вказуйте свої імена та прізвища, можна і по-батькові. Це потрібно для ідентифікації переможців. Зіграють ті прогнози які зроблені до 15.00 неділі, 17 квітня 2016 року. Від однієї людини може бути лише одна ставка. Кожна наступна буде видалятись. Для отримання призових квитків необхідно при собі мати документ, який посвідчує особу (водійське посвідчення, паспорт, студентський квиток, картку члена Народного клубу "Верес"). Для того, щоб бути в курсі того чи ви перемогли, можна поєднуватись до груп «ВСЕ про СПОРТ» у соціальних мережах «Фейсбук» та «ВКонтакті». Саме так ви зможете оперативно отримати інформацію про переможців та вийти на зв’язок.

Переможцям можна телефонувати з понеділка з 10.00 за тел. 068 02 50 444

P.S. За попередніх два розіграші правильно зпрогнозувало результати нашої команди четверо вболівальників. Всі вони вийшли на зв’язок, та троє із них вже отримали квиточки. Останній приз буде вручено завтра перед матчем рівнян. Підтриимуємо «Верес», прогнозуємо результати та виграємо квитки. Всім удачі.

Ключові слова: