У Рівному презентують новий регламент міськради

Новий регламент Рівненської міськради сьомого скликання презентували сьогодні члени робочої групи, активісти та депутати, які долучилися до його створення. На думку розробників документа, новий регламент сприятиме більш прозорій, відкритій ефективній роботі міськради.

А доки робоча група працювала, другу сесію міськради, на якій мав, згідно з законодавством, бути прийнятий новий регламент, закрили. Для багатьох депутатів це стало несподіванкою, і постало питання, що ж далі? А далі виріши, що регламент варто якомога швидше прийняти і виправити помилку, що сталася.

Адже в новому регламенті пропонується спростити процедуру подання проектів рішень депутатами та мешканцями міста, створити електронну приймальню депутата, розширити можливості депутатів для виконання їх обов'язків, врегулювати діяльність погоджувальної ради, підвищити ефективність розгляду проектів рішення і підвищити прозорість роботи ради.

Передбачається, що нову редакцію регламенту депутати розглянуть вже під час чергової сесії міськради, яка планується до кінця місяця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Жити по-старому: Рівнерада порушила закон, бо за це немає відповідальності?

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.