У Рівненській ОДА – нові кадрові призначення

Два департаменти Рівненської облдержадміністрації отримали нових керівників. Так, із 15 квітня департамент соціального захисту населення Рівненської ОДА очолює Віталій Ундір.

Довідково: Ундір Віталій Олександрович народився 20 жовтня 1980 року в Острозі. Має дві вищі освіти: у 2005 році закінчив Національний університет «Острозька академія» за кваліфікацією магістр фінансів. У 2009 році в тому ж ВНЗ здобув ступінь магістра державної служби. До нинішнього призначення працював на посаді голови Острозької райдержадміністрації.

Нового керівника має департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА. На цю посаду 15 квітня призначено Ярослава Мазярчука.

Довідково: Мазярчук Ярослав Володимирович народився в Острозі 14  березня 1960 року. Вищу освіту здобув в Українському ордена Дружби народів інституті інженерів водного господарства, де здобув фах інженера-будівельника. До призначення працював на посаді начальника управління капітального будівництва департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.